Z Miłości Chór Gospel

Chór Gospel

To był wspaniały koncert i wspaniałe 15 lat!

Posted on Kwi 24, 2018

Koncert jubileuszowy  z okazji 15-lecia naszego Chóru już (niestety) za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli tego dnia (22 kwietnia 2018 r.) z nami w Domu Kultury „Batory”. A było Was naprawdę wielu, pełna sala ludzi oddających chwałę Panu! Nic dziwnego, skoro tak zachęcał do tego i rozgrzewał atmosferę niesamowity Junior Robinson, z którym zaśpiewaliśmy m.in. „He Turned It”. Swój utwór „Święty” zaśpiewała też z nami Estera Pańczak, nasz drugi gość specjalny. Był to wspaniały wieczór – wieczór radosnego uwielbienia dla naszego Pana, bo dla Niego to wszystko robimy, z miłości do Niego śpiewamy, tworzymy i głosimy Ewangelię i będziemy robić to dalej, może kolejne 15 lat, a może dłużej. Tylko Jemu niech będzie chwała i cześć!

Zapraszamy też do odwiedzenia Galerii na naszej stronie (w tym zdjęć z tego koncertu, a także żeby zobaczyć jak zmienialiśmy się przez te wszystkie lata) oraz Kroniki, w której przeczytacie w jakich wydarzeniach wzięliśmy udział.

I przede wszystkim, jeśli chcecie razem z nami tworzyć kolejne lata historii tego Chóru, zapraszamy serdecznie na próbę!